Tüm ürünler
-
Jakarlı Dokuma Tezgahları
-
Elektronik Jakarlı Tezgah
-
Jakar başı
-
Komple Jakarlı Kablo Demeti
-
Jakarlı Kablo Demeti Kablosu
-
Yenileme Etiketi Tezgahı
-
Yenileme Dokuma Tezgahı
-
Elektronik Jakar Kontrol Cihazı
-
Tekstil Makineleri İçin Modifikasyon
-
Hava Jetli Tezgah
-
Rapier Dokuma Tezgahı
-
Otomatik Mekik Tezgahı
-
Dokuma Tezgahı Yedek Parçaları
-
Halı Dokuma Makineleri
-
Etiket Makinesi Parçaları
-
Jakarlı Makine Parçaları
-
İplik Çözgü Makinası
-
Ayakkabı Üst Makinası
-
Kesme Ve Katlama Makinası
-
İğne Dokuma Makinesi
-
Polyester Spandex ipliği
-
CezayirÜrün çok iyi ve kalitesi çok iyi. -
BaronYenilenmiş makine çok iyi ve kalitesi yenisiyle aynı. -
DennisJakar makinesinin kalitesi çok iyi olup arkadaşlara tavsiye edilmiştir.
anahtar kelimeler [ weaving loom controller panel ] eşleşme 29 Ürünler.
Elastik Bantlar Tezgahı İçin Tekstil Makinesi Parçaları Kontrol Paneli
| Kalite: | Yüksek kalite |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| brand name: | GOODFORE |
Mekik Tezgahı Otomatik 495mm Mekik Dokuma Tezgahı Yüksek Doğruluk
| Disk plakası çapı: | 495/550mm |
|---|---|
| Motor hızı: | 960rpm |
| Güç: | 0.8kw |
Tezgah için GROSSE Kontrol Elektronik Jakar Kontrol Paneli Kutu Kontrol Paneli
| Kalite: | Yüksek kalite |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Brand name: | GOODFORE |
Jakar Makinesi İçin Grosse Loom Kontrol Kutusu Kontrol Paneli
| Paket Tipi: | karton |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek Kaliteli Dokuma Elektronik Jakar Makinesi Kontrol Paneli
| Paket Tipi: | karton |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Garanti: | 1 yıl |
Jakarlı Tekstil Makine Parçaları Bilgisayar Kontrol Paneli Kutusu
| Paket Tipi: | karton |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Garanti: | 1 yıl |
Jakarlı Tezgah Parçaları Kullanılan 500 Ekran Kontrol Kutusu Kontrol Paneli
| Marka: | iyi günler |
|---|---|
| Tip: | Orijinal 500 Ekran |
| Kalite: | En iyi kalite |
Parçalar JC4 Elektronik Jakar Makinesi Kontrol Kutusu
| Kalite: | Yüksek kalite |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| brand name: | GOODFORE |
Mekik Güç Tezgahı Dar Kumaş Çelik Yapı Elektronik Mekik Tezgahı
| Disk plakası çapı: | 495/550mm |
|---|---|
| Motor hızı: | 960rpm |
| Güç: | 0.8kw |
Merkezi Ağ Sol Sağ Çift Çözgü Kirişli Hava Jetli Tezgah
| Şart: | yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar |

