Tüm ürünler
-
Jakarlı Dokuma Tezgahları
-
Elektronik Jakarlı Tezgah
-
Jakar başı
-
Komple Jakarlı Kablo Demeti
-
Jakarlı Kablo Demeti Kablosu
-
Yenileme Etiketi Tezgahı
-
Yenileme Dokuma Tezgahı
-
Elektronik Jakar Kontrol Cihazı
-
Tekstil Makineleri İçin Modifikasyon
-
Hava Jetli Tezgah
-
Rapier Dokuma Tezgahı
-
Otomatik Mekik Tezgahı
-
Dokuma Tezgahı Yedek Parçaları
-
Halı Dokuma Makineleri
-
Etiket Makinesi Parçaları
-
Jakarlı Makine Parçaları
-
İplik Çözgü Makinası
-
Ayakkabı Üst Makinası
-
Kesme Ve Katlama Makinası
-
İğne Dokuma Makinesi
-
Polyester Spandex ipliği
-
CezayirÜrün çok iyi ve kalitesi çok iyi. -
BaronYenilenmiş makine çok iyi ve kalitesi yenisiyle aynı. -
DennisJakar makinesinin kalitesi çok iyi olup arkadaşlara tavsiye edilmiştir.
12 Renk Havlu Elektronik Jakarlı Tezgah
| tip: | Rapier makinesi |
|---|---|
| hız: | 550RPM |
| Jakar başı: | Çince bir veya Staubli veya vb |
350RPM Havlu Rapier Makinası
| tip: | Rapier makinesi |
|---|---|
| hız: | 350rpm |
| Jakar başı: | Çince bir veya Staubli veya vb |
Goodfore Loom Parçaları 2000P dokuma makineleri için kodlayıcı 6 aylık garanti ile
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Marka adı: | GOODFORE |
JC5 Jakar Dokuma Tezgahı LCD Dokunmatik Ekran Değişimi Yüksek Kalite, İyi Fiyat
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Marka adı: | GOODFORE |
Vamatex P1001ES Membran Halı Makinesi Yedek Membran Klavyesi Dokunmatik Sayfa
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Marka adı: | GOODFORE |
1000RPM Çelik Plastik Elektronik Jakarlı Tezgah Bilgisayarlı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Çerçeve sayısı: | 12 |
| dolaşım: | 1: 8 / 16-32 |
Sıcak Satış Çin İyi Fiyat Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Elektronik Jakar Makinesi
| dikiş uzunluğu: | 3.5mm |
|---|---|
| en yüksek hız: | 650rpm |
| İletim Türü: | tüm yağ banyosu dişli |
Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Elektronik Jakarlı Tezgah Elektronik Jakar Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar |
Jakarlı kafa WGT24 yüksek hızlı elektronik jakarlı dokuma tezgahı 5376 çelik kancalar hava jetli oda kancalı dokuma tezgahı
| Şart: | yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar |

