Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: Goodfore
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 1000000-10000000
Yıl kurulan: 2000
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Firmamız 2000 yılında kurulmuş ve Gaoli Auto Expo City, Huishan Bölgesi, Wuxi Şehri, Jiangsu Eyaleti'nde bulunmaktadır.Yıllar boyunca, çeşitli dokuma tezgâhlarının araştırma ve geliştirmesine kendimizi adadık ve son teknoloji tekstil makineleri alanında verimli araştırma sonuçları ve deneyimler elde ettik.Ürünlerimiz tüm ülkeyi kapsamakta ve tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

Başlıca ürünlerimiz jakar başlığı, koşum takımı, dilme sistemi, çözgü ve leventleme makinesi, dekatür makinesi vb. Gibidir. Bunlar rapier, jakar, hava jeti, mermi, su jeti, kıskaç makinesi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca etiket tezgahları, rapier tezgahları, hava jetli tezgahlar, her türlü jakar makinesi ve dokuma tezgahlarının elektronik kontrolörü için modifikasyon, PICANOL'un PB panosu ve atkı atkı besleyici / akümülatör için yenilenmiş makinemiz var. Ve bazı yeni Çin kancalı dokuma tezgahları ve hava jetli dokuma tezgahları .

Şirketimiz yenilikçilik ve girişimcilik ruhuna bağlı, sorumluluk almaya cesaret eden, ürün özelliklerini amaç edinen, yeniliği itici güç olarak alan, bilim ve teknolojiye dayanan, piyasayı rehber edinen, odaklı, nezaketli, amaç olarak pragmatizm ve yeniliktir ve dürüstlük, profesyonellik, hizmet ve her şeyi kazanmayı temel değerler olarak alır ve küresel tekstil makineleri endüstrisinde lider bir marka oluşturmaya ve Çin'in üst düzey imalat endüstrisine yardımcı olmaya çalışır.

Çin Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Avantajlar

1. Profesyonel ithalat jakar makinesi, ticari marka makine ve halı makine parçaları tedarikçisi: Goodfore Tex Machinery Co., Ltd. 6 ürün serisine, toplam yüzlerce çeşidine sahiptir, ürün teknik performansımız endüstri lideri seviyeye ulaştı ve kazandı müşterilerin güveni.

2. Profesyonel üretim jakar makinesi, ticari marka makinesi ve halı makinesi parçaları: jakar makinesi, ticari marka makinesi ve halı makinesi parçalarının profesyonel bir üreticisiyiz ve teknik tasarım ve çözümler sunuyoruz.

3. Düşük Maliyet: Teknik bilgi birikimine ve yönetim tecrübesine sahip profesyonel bir ekibe sahibiz.Firmamız üretim için gelişmiş ekipmanlara sahiptir.Mükemmel yönetim sistemi ve mükemmel kalite sayesinde, fiyatı her zaman rekabetçi ve makul tutabiliriz.

4. Daha Zengin Deneyim: 2000 yılında kurulduk. Şimdiye kadar ürünlerimiz Rusya, Avustralya, ABD, İngiltere, Almanya, Ukrayna, İran, Romanya, Macaristan, Meksika, Brezilya gibi 40'tan fazla ülkeye ihraç edildi. Şili, Kanada, İspanya, Kolombiya , vb. müşterilerimize yüksek hizmet sunabiliriz.

5. Daha Yüksek Kalite: Teknik bilgi birikimine ve yönetim tecrübesine sahip profesyonel bir ekibe sahibiz.Firmamız profesyonel kalite sistem belgelendirmesinden geçmiştir.Böylece ürünlerimizin en iyi kalitesini garanti edebiliriz.

6. Uzun bir geçmişe sahiptir: Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup, Wuxi'deki tekstil makineleri şirketinin ilk büyük jakar makinesi, marka makinesi ve halı makinesi parçalarıdır.Size samimi fiyat sağlayabiliriz.

 

Teknoloji Avantajları
1. Biz bir tekstil makine firmasıyız.Bir patentimiz var ve birkaç ay içinde üç patent daha almamız bekleniyor.
2. Tüm yeni malzemeleri yalnızca uygulamanın gerektirdiği durumlarda geliştirmeye hazırız.
3. Kompozisyon kontrolünde, özellikle çeşitli aksesuarların imalatında avantajlı teknolojiler.
4. Çeşitli tekstil makinelerinin, genellikle tekstil makineleri için kontrolü kolay olmayan çok iyi yüzeyleri döktük, ancak uygun teknolojiyi benimsedik ve pürüzsüz ve hatasız bir yüzey sağlayabiliriz.
5. Uyumsuzluk, ithalat ve ihracat ticaretinde ölümcül bir kusurdur.Sevkıyattan önce sizinle doğru bir onay sağlayabiliriz.
6. Tüm teknolojik yeniliklerimiz tek bir amaç içindir - daha yüksek maliyet ve daha düşük üretkenlik anlamına gelse bile en iyi kalite.

Geçmiş

Goodmore tex Machinery Co., Ltd. 2000 yılında kurulmuştur. Başlıca ürünleri jakar makinesi, marka makine ve halı makine parçalarıdır.
2005 yılında goodmore tex Machinery Co., Ltd. yabancı ülkelere ihracat yapmaya başladı ve ürünlerimiz AB pazarına girdi.
2008 yılında, goodmore tex Machinery Co., Ltd., Çin'deki bazı küçük tekstil fabrikalarının tedarikçisi olmaya başladı.
2009 yılında goodmore tex Machinery Co., Ltd. bazı ünlü yabancı tekstil fabrikaları ile işbirliği yapmaya başladı.Bazı tekstil makineleri ve yedek parçaları sağlıyoruz.
2010 yılında fabrikayı büyüttük.
2012 yılında, goodmore tex Machinery Co., Ltd., ISO kalite sistem sertifikasını geçti.
2014 yılında fabrika, Wuxi Şehri, Huishan Bölgesi, Gaoli Auto Expo Şehri'ne taşındı.Ayrıca bazı tekstil yedek parçalarını da ekledik ve resmi olarak seri üretime başladık.

Çin Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd şirket Profili 1

Hizmet

Satış öncesi hizmetler:

1. Profesyonel teknik destek sağlayın.

2. Ürün kataloğunu ve kullanım kılavuzunu gönderin.

3. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin veya bize bir e-posta gönderin.Size ilk defa cevap vereceğimizi garanti ediyoruz!

4. Kişisel aramaları veya ziyaretleri sıcak bir şekilde karşılayın.

Hizmetlerin satışı:

1. Dürüstlük ve tarafsızlığı garanti ederiz.Size satın alma danışmanlığı hizmetleri sunmaktan onur duyuyoruz.

2. Dakikliği, kaliteyi ve miktarı garanti ediyoruz ve sözleşmenin şartlarını kesinlikle uyguluyoruz

Satış sonrası servis:

1. Bir yıl garanti ve ömür boyu bakım için ürünlerimizi nereden satın alabiliriz.

2. 24 saat telefon hizmeti.

3. Çok sayıda parça ve bileşen, kolayca aşınan parçalar.

Çin Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd şirket Profili 0
Çin Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd şirket Profili 1

Ekibimiz

Mutlak samimiyet işbirliğine bağlıyız ve ilerlemeye kararlıyız. Tekstil endüstrisinin planını anlatmak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz.

Çin Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd şirket Profili 0