Tüm ürünler
-
Jakarlı Dokuma Tezgahları
-
Elektronik Jakarlı Tezgah
-
Jakar başı
-
Komple Jakarlı Kablo Demeti
-
Jakarlı Kablo Demeti Kablosu
-
Yenileme Etiketi Tezgahı
-
Yenileme Dokuma Tezgahı
-
Elektronik Jakar Kontrol Cihazı
-
Tekstil Makineleri İçin Modifikasyon
-
Hava Jetli Tezgah
-
Rapier Dokuma Tezgahı
-
Otomatik Mekik Tezgahı
-
Dokuma Tezgahı Yedek Parçaları
-
Halı Dokuma Makineleri
-
Etiket Makinesi Parçaları
-
Jakarlı Makine Parçaları
-
İplik Çözgü Makinası
-
Ayakkabı Üst Makinası
-
Kesme Ve Katlama Makinası
-
İğne Dokuma Makinesi
-
Polyester Spandex ipliği
-
CezayirÜrün çok iyi ve kalitesi çok iyi. -
BaronYenilenmiş makine çok iyi ve kalitesi yenisiyle aynı. -
DennisJakar makinesinin kalitesi çok iyi olup arkadaşlara tavsiye edilmiştir.
anahtar kelimeler [ rapier ] eşleşme 180 Ürünler.
650rpm 120mm Airjet Güç Tezgahı Jakarlı Tekstil Makineleri USB Girişi
| modeli: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Açılış yüksekliği: | 50-120mm |
| Tip: | elektronik jakar |
190cm 2688 Kancalı Jakarlı Tezgah Kafası, Lastik Besleyicili Ekipman
| Uygulama: | Jakar |
|---|---|
| tip: | Jakarlı Tezgah, Rapier Tezgahı |
| renk: | Yeşil |
1000RPM Çelik Plastik Elektronik Jakarlı Tezgah Bilgisayarlı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Çerçeve sayısı: | 12 |
| dolaşım: | 1: 8 / 16-32 |
600m / Min Güç Tezgahı Kiriş İpliği Çözgü Makinesi 480 Uç
| Uygulanabilir endüstri: | Çözgü Makinesi |
|---|---|
| Tip: | Çözgü Makinesi |
| Uygulama alanı: | İplik Dokuma |
Yün Pamuk Kenevir İçin 100m / Min Boyutlandırma Otomatik Tekstil Çözgü Makinesi
| Makine tipi: | Çözgü Makinesi |
|---|---|
| Uygulama kapsamı: | 6s-100s Saf Pamuk İpliği, Polyester Pamuk İpliği, Keten |
| Malzeme Kapasitesi: | İplik |
Seksiyonel Filament Tekstil Yüksek Hızlı İplik Çözgü Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Tip: | Çözgü Makinesi |
| Kalite: | Yüksek kalite |
Dokuma Makinesi için Sarı Plastik Gücü Tel Su Jeti Tezgahı Yedek Parçaları
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| tip: | Plastik Isı Teli |
| Menşe yeri: | Çin |
Kademesiz 600m/Dak Kirişli Tekstil İplik Çözgü Makinası
| Uygulanabilir Sanayi: | Çözgü Makinesi |
|---|---|
| Tip: | Çözgü Makinesi |
| Uygulama alanı: | İplik Dokuma |
Sıcak Satış Çin İyi Fiyat Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Elektronik Jakar Makinesi
| dikiş uzunluğu: | 3.5mm |
|---|---|
| en yüksek hız: | 650rpm |
| İletim Türü: | tüm yağ banyosu dişli |
Yüksek Kaliteli Dokuma Makinesi Dokuma Tezgahı Tekstil Makinesi Parçaları Mudata4 Bilgisayar Etiket Tezgahı İçin
| Kalite: | Yüksek seviye |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Marka: | iyi günler |

