Tüm ürünler
-
Jakarlı Dokuma Tezgahları
-
Elektronik Jakarlı Tezgah
-
Jakar başı
-
Komple Jakarlı Kablo Demeti
-
Jakarlı Kablo Demeti Kablosu
-
Yenileme Etiketi Tezgahı
-
Yenileme Dokuma Tezgahı
-
Elektronik Jakar Kontrol Cihazı
-
Tekstil Makineleri İçin Modifikasyon
-
Hava Jetli Tezgah
-
Rapier Dokuma Tezgahı
-
Otomatik Mekik Tezgahı
-
Dokuma Tezgahı Yedek Parçaları
-
Halı Dokuma Makineleri
-
Etiket Makinesi Parçaları
-
Jakarlı Makine Parçaları
-
İplik Çözgü Makinası
-
Ayakkabı Üst Makinası
-
Kesme Ve Katlama Makinası
-
İğne Dokuma Makinesi
-
Polyester Spandex ipliği
-
CezayirÜrün çok iyi ve kalitesi çok iyi. -
BaronYenilenmiş makine çok iyi ve kalitesi yenisiyle aynı. -
DennisJakar makinesinin kalitesi çok iyi olup arkadaşlara tavsiye edilmiştir.
anahtar kelimeler [ rapier loom electronic jacquard ] eşleşme 110 Ürünler.
yüksek kaliteli Turuncu Muller Etiket Tezgahı 0.8mm Jakarlı Koşum Kablosu
| Marka: | iyi günler |
|---|---|
| Tip: | 0,8 mm |
| Kalite: | garantili |
MBJ3 Mudata 4 Jakarlı Etiket Makinası Parçaları
| Marka: | iyi günler |
|---|---|
| Tip: | MBJ3 için Mudata 4 |
| Boy: | Standart boy |
Jakarlı Kanepe 200gsm için Pijama Ev Tekstili Kumaş Flanel Dekor
| Kullanılan: | divan |
|---|---|
| İsim: | Tekstil fabrikası |
| anahtar kelime: | Tekstil fabrikası |
PB Board'u LDEC Platform Tezgah Parçalarına Yükseltme Tekstil Makinesi Parçaları
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kullanmak: | dokuma makinesi |
| Kalite: | Yüksek kalite |
Yatay Açık Çözgü Kumaşları 3200 Kanca Modern Dijital Tezgah Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| model: | WGT16A-3200 |
Sıcak Satış Çin İyi Fiyat Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Elektronik Jakar Makinesi
| dikiş uzunluğu: | 3.5mm |
|---|---|
| en yüksek hız: | 650rpm |
| İletim Türü: | tüm yağ banyosu dişli |
Jakar Makinesi İçin Grosse Loom Kontrol Kutusu Kontrol Paneli
| Paket Tipi: | karton |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek Kaliteli Orijinal GROSSE Kontrol Kutusu Jakarlı Makina Tezgahı Kontrol Paneli
| Paket Tipi: | karton |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| garanti: | 1 yıl |
Yüksek kaliteli Endüstriyel USB yeşil 9216 Kancalar Jakarlı Dokuma Tezgahları
| Kanca numarası: | 9216 |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| model: | WGT32A-9216 |
Somet Dokuma Tezgahı Tekstil Makine Parçaları Kutusu Kontrol Cihazı Elektronik Tezgah
| Paket Tipi: | karton |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Garanti: | 1 yıl |

