Tüm ürünler
-
Jakarlı Dokuma Tezgahları
-
Elektronik Jakarlı Tezgah
-
Jakar başı
-
Komple Jakarlı Kablo Demeti
-
Jakarlı Kablo Demeti Kablosu
-
Yenileme Etiketi Tezgahı
-
Yenileme Dokuma Tezgahı
-
Elektronik Jakar Kontrol Cihazı
-
Tekstil Makineleri İçin Modifikasyon
-
Hava Jetli Tezgah
-
Rapier Dokuma Tezgahı
-
Otomatik Mekik Tezgahı
-
Dokuma Tezgahı Yedek Parçaları
-
Halı Dokuma Makineleri
-
Etiket Makinesi Parçaları
-
Jakarlı Makine Parçaları
-
İplik Çözgü Makinası
-
Ayakkabı Üst Makinası
-
Kesme Ve Katlama Makinası
-
İğne Dokuma Makinesi
-
Polyester Spandex ipliği
-
CezayirÜrün çok iyi ve kalitesi çok iyi. -
BaronYenilenmiş makine çok iyi ve kalitesi yenisiyle aynı. -
DennisJakar makinesinin kalitesi çok iyi olup arkadaşlara tavsiye edilmiştir.
anahtar kelimeler [ high speed weaving air jet loom ] eşleşme 64 Ürünler.
900rpm 65mm Programlanabilir Jakarlı Dokuma Tezgahları ABS Ön Kapak
| modeli: | WGT32A-12288 |
|---|---|
| Açılış yüksekliği: | 50-120mm |
| Tip: | elektronik jakar |
Demir Çerçeve 120mm 12288 Kancalar Elektronik Jakarlı Dokuma Tezgahları
| model: | WGT32A-12288 |
|---|---|
| Açılış yüksekliği: | 50-120MM |
| tip: | elektronik jakar |
WGT32A 5376 Kanca Elektronik Jakarlı Tezgah 120mm Yükseklik
| Şart: | yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar |
CX870 Yenileme Etiketi Elektronik Jakarlı Tezgah Başlığı
| Uygulama: | jakar |
|---|---|
| Tip: | Jakarlı Tezgah, Rapier Tezgahı |
| Renk: | Yeşil |
1408 kanca WGT24D Esnek Kumaşlar Su Jeti Picanol Rapier Loom Jakarlı Başlık
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| tip: | elektronik jakar |
Yüksek kaliteli 4096 kanca Ağır Hizmet 1200rpm Gürültüsüz elektronik Jakarlı Kafa Otomatik Tezgah
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| model: | WGT16A-4096 |
Sıcak Satış Çin İyi Fiyat Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Elektronik Jakar Makinesi
| dikiş uzunluğu: | 3.5mm |
|---|---|
| en yüksek hız: | 650rpm |
| İletim Türü: | tüm yağ banyosu dişli |
650rpm 120mm Airjet Güç Tezgahı Jakarlı Tekstil Makineleri USB Girişi
| modeli: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Açılış yüksekliği: | 50-120mm |
| Tip: | elektronik jakar |

