Tüm ürünler
-
Jakarlı Dokuma Tezgahları
-
Elektronik Jakarlı Tezgah
-
Jakar başı
-
Komple Jakarlı Kablo Demeti
-
Jakarlı Kablo Demeti Kablosu
-
Yenileme Etiketi Tezgahı
-
Yenileme Dokuma Tezgahı
-
Elektronik Jakar Kontrol Cihazı
-
Tekstil Makineleri İçin Modifikasyon
-
Hava Jetli Tezgah
-
Rapier Dokuma Tezgahı
-
Otomatik Mekik Tezgahı
-
Dokuma Tezgahı Yedek Parçaları
-
Halı Dokuma Makineleri
-
Etiket Makinesi Parçaları
-
Jakarlı Makine Parçaları
-
İplik Çözgü Makinası
-
Ayakkabı Üst Makinası
-
Kesme Ve Katlama Makinası
-
İğne Dokuma Makinesi
-
Polyester Spandex ipliği
-
CezayirÜrün çok iyi ve kalitesi çok iyi. -
BaronYenilenmiş makine çok iyi ve kalitesi yenisiyle aynı. -
DennisJakar makinesinin kalitesi çok iyi olup arkadaşlara tavsiye edilmiştir.
anahtar kelimeler [ 650rpm ] eşleşme 35 Ürünler.
otomatik 32A 650rpm Programlanabilir Jakarlı Tezgah Makinesi
| En yüksek hız: | 650 rpm |
|---|---|
| Kanca numarası: | 20480 |
| Kalite: | Yüksek kalite |
650rpm 10240 Kancalı Airjet Rapier Yüksek Hızlı Elektronik Jakar Makinesi
| model: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Açılış yüksekliği: | 50-120MM |
| tip: | elektronik jakar |
650rpm 5120 Kanca Elektronik Bilgisayar Jakar Makinesi Dikey Şaft
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Kamış genişliği: | 27 |
650rpm Yüksek Hızlı Modül Elektronik Tezgah Jakarlı Kafa
| Şart: | yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar makinesi |
Doğal Elyaf Rapier 650RPM Jakarlı Dokuma Tezgahları
| Tip: | meç makinesi |
|---|---|
| Hız: | 650 devir/dakika |
| jakarlı kafa: | Çince bir veya Staubli veya vb |
650rpm 120mm Airjet Güç Tezgahı Jakarlı Tekstil Makineleri USB Girişi
| modeli: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Açılış yüksekliği: | 50-120mm |
| Tip: | elektronik jakar |
Jakar Makinesi İçin Yüksek Hızlı Modül Elektronik Jakarlı Tezgah
| Şart: | yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar |
650 RPM Jacquard dokuma dokuma makineleri
| Tip: | Rapier makinesi |
|---|---|
| Hız: | 650rpm |
| Jacquard kafası: | Çince veya Staubli veya vb |
Sıcak Satış Çin İyi Fiyat Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Elektronik Jakar Makinesi
| dikiş uzunluğu: | 3.5mm |
|---|---|
| en yüksek hız: | 650rpm |
| İletim Türü: | tüm yağ banyosu dişli |
WGT32A 5376 Kanca Elektronik Jakarlı Tezgah 120mm Yükseklik
| Şart: | yeni |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek kalite |
| Tip: | elektronik jakar |

